Zpět do obchodu

Registrace

HP ProBook x360 435 G7 1F3H5EA

HP ProBook x360 435 G7 R5-4500U/8GB/256GB/W10P

Oblíbené pracovní notebooky HP ProBook nyní přichází také v konvertibilním provedení a poskytují tak více možností využití. Příslušnost k řadě ProBook znamená potřebnou odolnost, precizní zpracování, olidní výkon a dobrou míru zabezpečení.

  • Spolehlivost řady ProBook.
  • Nabídka všech důležitých standardních rozhraní.
  • Kvalitní konstrukce, která něco vydrží.
  • Se skvělou výdrží na baterie můžete pohodlně pracovat a bavit se i na cestách.
19 490 Kč

HP ProBook x360 435 G7 1F3H5EA

Kód: 58

HP ProBook x360 435 G7 R5-4500U/8GB/256GB/W10P

Oblíbené pracovní notebooky HP ProBook nyní přichází také v konvertibilním provedení a poskytují tak více možností využití. Příslušnost k řadě ProBook znamená potřebnou odolnost, precizní zpracování, olidní výkon a dobrou míru zabezpečení.

  • Spolehlivost řady ProBook.
  • Nabídka všech důležitých standardních rozhraní.
  • Kvalitní konstrukce, která něco vydrží.
  • Se skvělou výdrží na baterie můžete pohodlně pracovat a bavit se i na cestách.

Konvertibilní notebook HP ProBook x360 435 G7

Používejte notebook ve více režimech

Konstrukce plně otočného displeje až o 360° vám umožní používat notebook jak potřebujete. Klasický režim notebook je ideální pro práci a plně překlopený stav tablet je skvělý pro zábavu. Kloub displeje je dostatečně tuhý i pro možnost pouze částečného vyklopení a následně využívat notebook v režimu stojánku nebo stanu. S HP ProBook x360 435 G7 si užijete práci i zábavu s maximálním pohodlím.

 

Potřebný výkon pro práci i zábavu

V notebooku HP ProBook x360 435 G7 získáte vždy dostatek výkonu pro nejnáročnější projekty v moderním stylovém provedení. Potřebnou sílu notebookům této řady poskytují moderní procesory AMD Ryzen řady 4000 v kombinaci s operační pamětí DDR4 a grafickým řešením AMD Radeon Graphics. ProBook x360 435 G7 nabízí širokou řadu modelů v zajímavé cenové relaci, mezi kterými si vybere každý.

  • 2 sloty pro operační paměti DDR4.
  • Podpora rychlých jednotek SSD M.2 s rozhraním PCIe NVMe.

 Navržen chránit

Notebooku nechybí podpora pro moderní ochranné prvky s jednoduchými nástroji a službami pro správu dat a zabezpečení. V případě instalace Windows 10 dostáváte k dispozici všechny funkce systému, který maximalizuje produktivitu a možnosti správy pro vaše podnikání a ochrání vás před bezpečnostními hrozbami dneška. Řada praktických nástrojů HP zvyšuje zabezpečení a chrání důležitá data již od úrovně systému BIOS. Samozřejmě jsou k dispozici i technologie ochrany pevného disku TPM 2.0, nebo volitelná čtečka otisků prstů.

Důraz na možnosti konektivity

To je nejen integrace rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1, ale též nového konektoru USB Type-C Gen2, který podporuje připojení DisplayPort (s volitelným adaptérem), Power delivery a snadné dokování. Připojení k sítím zajistí kabelové Gigabit Ethernet nebo bezdrátové Wi-Fi ax a nechybí ani možnost připojení externího zobrazovacího pomocí HDMI.

Komunikujte online

Komunikujte s rodinou, přáteli, kolegy, klienty a obchodními partnery za pomoci pokročilých technologií. Webová kamera s vysokým rozlišením, v kombinaci se skvělým zvukem, záručí dokonale čistou komunikaci.

Nejen práce, ale také zábava

HP zvukové technologie a stereo reproduktory oživí zábavu o podmanivý a velice přesný zvuk a s displejem s vysokým rozlišením navíc získáte dokonale ostrý obraz za každé situace.

Technické parametry:

Instalovaný operační systém

Windows 10 Pro 64-bit

 Procesor

AMD Ryzen™ 5 4500U (2,30 GHz až 4,00 GHz, 8 MB mezipaměti MB L3 cache, 6 jader)

Zen 2

 Čipová sada

Čipová sada integrovaná s procesorem

 Paměť

8 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (1 × 8 GB)

 Paměťové sloty

2 SODIMM

 Maximální paměť

16 GB

  Pevný disk

256 GB M.2 SSD PCIe NVMe

 

 

Grafická karta

AMD Radeon™ Vega 6 (integrovaná bez vlastní paměti)

 Úhlopříčka displeje

33,8 cm (13,3″)

 Rozlišení

1 920 × 1 080

 Typ monitoru

Dotykový IPS displej, LED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, BrightView (lesklý)

250 nits (cd/m2), 45% NTSC, Corning Gorilla Glass 5

Integrované stereofonní reproduktory

Integrovaný mikrofon

 Web kamera

HD kamera 720p

  Bezdrátové připojení

Intel® AX200 WiFi 6 (2×2)
Bluetooth 5.0

 Síťové rozhraní

neobsahuje LAN konektor

 Rozšiřující sloty

Čtečka paměťových karet microSD (SD, SDHC, SDXC)

 Porty a konektory

1× USB-C 3.1 Gen 2
– podpora DisplayPort 1.4
– napájení notebooku
2× USB 3.1 Gen 1
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× HDMI 1.4b (1920 × 1080 @60Hz)

 Klávesnice

Podsvícená klávesnice odolná proti polití bez numerické části

 Typ napájení

Napájecí adaptér 45 W

 Typ baterie

3článková lithium-iontová baterie (45 Wh)

 Výdrž baterie

až 8 hodin

 Hmotnost produktu

1,45 kg

 Rozměry produktu (š x h x v)

30,85 × 22,29 × 1,79 cm

 Materiál

Kovové víko a rám klávesnice, spodní část z tvrzeného plastu

 Správa zabezpečení

Čtečka otisků prstů
Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Slot na bezpečnostní zámek (bezpečnostní zámek je nutné zakoupit zvlášť)

 Záruka: 24/12 měsíců

Kategorie: PC, notebooky, iPady
Dostupnost: Skladem
19 490 Kč
21 990 Kč Ušetříte 11 % 16 107,44 Kč bez DPH
Zpět do obchodu